Užduotis – Amazon clone

drone

Ne tik programuotojams svarbu auginti savo portfolio – kuriančio žmogaus CV. Neužteks nusiųsti gyvenimo aprašymo ir motyvacinio laiško, kad labai nori darbo. Būtina turėti ir sukurtų projektų, išspręstų užduočių repozitoriją github.

Jei trūksta idėjų, jų visada apstu plačiajame internete, tik reikia nutarti, kuri kryptis jus labiausiai domina. Informacijos srautas didžiulis, visko tikrai nespėsite, susikoncentruokite į mažus žingsnelius, kurie veda didelių pasiekimų link. Aš būtinai atkreipiu dėmesį į datą ir renkuosi tik tuos projektus, kur naudajami React funkciniai komponentai.

Radau nuotaikingus vyrukus “youtūbėje”, rekomenduoju su jais pakodinti. Amazon clone projektą daryti kartu su jais užtruks tikrai ilgiau nei 8 valandas, bet yra verta kiekvienos minutės. Tiek informacijos išmokyti per pamokas ne visada įmanoma, turi būti daugiau laiko ir stipriai pasirengusi, energinga grupė.

Projekte išmoksite prisijungti prie firebase, įrašyti ir gauti duomenis iš jos. Vartotojų registracija, prisijungimas ir jų pirkinių istorija. Susipažinsite su stripe payments sistema. React Router, Reducer ir kiti labai naudingi, reikalingi dalykai bus paminėti, panaudoti. Rekomenduoju jau pažengusiems, padariusiems keletą projektų savarankiškai.

Jolitos variantas, trūksta responsive