Užduotis – Kontaktų forma

man

Trumpa užduotėlė, kurią darome per Duomenų bazių modulio pamokas, sujungia Front-End įgytas React žinias ir NoSQL Firebase temą. Dažnai matome internetiniuose puslapiuose kontaktų sritį, kur galima užpildyti užklausos formą. Tai lengvai galima padaryti neturint Back-End žinių.

Pirma reikėtų prisijungti prie firebase, sukurti naują projektą, tada pasirinkti WEB APP ir jau beliks paspausti duomenų bazės kūrimo mygtuką. Skirtingai nei SQL, nereikia iš anksto numatyti griežtos duomenų struktūros, santykių-ryšių tarp lentelių. NoSQL saugome duomenų “collection”, bet kuriuo metu galime keisti įrašo struktūrą, duomenų kiekį. Vėliau pasiimti JSON formatu ir išsitraukti reikiamą informaciją, įprastai apdoroti.

Tada kuriame React Projektą. Visada primenu ištrinti nereikalingus failus, pasilikti tik tiek, kiek yra būtina ir Jūs suprantate. Į .gitignore įtraukti firebase.js failą, kuriame laikysime prisijungimo prie duombazės duomenis. Jei naudosite react-bootstrap components, užtruksite neįtikėtinai mažai laiko ir gausite “responsive”-prisitaikantį rezultatą.

Mokinių prašymu, darome duomenų iš firebase nuskaitymą ir išspausdinimą į naują react komponentą.

Projekto pavyzdys